O nas

Shiawasedo Inc. - to japońska firma założona w 2007 roku w Kobe, który jest jednym z największych portów morskich i jednym z głównych ośrodków handlu międzynarodowego w Japonii. Shiawasedo dosłownie tłumaczy się jako "Dom Szczęścia". Nazwa i logo firmy pochodzi od dwóch japońskich znaków: 幸 (Shiawase - "Szczęście") oraz 堂 (DO - "dom", "Hall", "świątynia"). Logo firmy łączy w sobie elementy tych dwóch znaków wpisany w koło, co jest związane z narodowym symbolem i Flaga Japonii Hinomaru (dosłownie - "koło słoneczna"), który ucieleśnia wschodzącego słońca.

Działalność firmy UNY GROUP Sp.zo.o. rozpoczęliśmy w 2015 roku. W 2016 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. W październiku 2016 roku, nasza firma stała oficjalny importer produktów kosmetycznych Shiawasedo do Polski.

Zaufaliśmy platformie Click Shop, dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

Historia marki 

 

W ostatnich czasach coraz więcej ludzi preferuje japońskie kosmetyki do pielęgnacji. Nie ma w tym nic dziwnego: rynek kosmetyczny w Japonii jest dobrze rozwinięty, cechuje się mocną konkurencją i rygorystycznym poziomem kontroli jakości. Pragnienie rozpowszechnienia japońskich kosmetyków do pielęgnacji na całym świecie skłoniło Shiawasedo do stworzenia innowacyjnej linii kosmetycznej. Shiawasedo inc. to japońska spółka z dziesięcioletnim doświadczeniem, z siedzibą w Kobe, jednym z największych centrów handlu międzynarodowego w Japonii. Cztery lata temu Shiawasedo obrało za swój cel stworzenie marki kosmetycznej na wysokim poziomie, konkurencyjnej na rynkach międzynarodowych i zwiększenie świadomości ludzi na świecie w kwestii tradycyjnej kosmetyki japońskiej. 

Shiawasedo Polska

Pierwszym krokiem było stworzenie maski do twarzy 3D – całkowicie nowego produktu dla rynku europejskiego. Jedno z najbardziej zaawansowanych japońskich laboratoriów zajęło się opracowaniem unikatowego regeneracyjnego serum stymulującego pracę komórek. Laboratorium Shiawasedo działa zgodnie ze światowymi standardami produkcji z uwzględnieniem kontroli jakości i bezpieczeństwa.

Sukces maski do twarzy 3D pozwolił Shiawasedo w styczniu 2015 roku wprowadzić pełną linię preparatów kosmetycznych do pielęgnacji, składającą się z czterech nowych produktów: balsamu, esencji, kremu do twarzy oraz kremu do ciała. Jesienią 2016 roku linia została uzupełniona o pełnowartościowy kompleks oczyszczający: wodę micelarną, piankę do mycia i peeling. W tym samym czasie laboratorium opracowało drugą generację serum – serum rozjaśniające i krem pod oczy.

Shiawasedo Polska

Ideologia marki

Shiawasedo Polska

1. Firma Shiawasedo wyznaje trzy podstawowe wartości: innowację, szacunek dla tradycji i dążenie do doskonałości. 

2. Najważniejsze – jakość. Pomimo silnej konkurencji dążymy do bycia najlepszymi zarówno na wewnętrznym rynku Japonii, jak i na zewnętrznych rynkach wśród światowych marek. Jesteśmy wrażliwi na szczegóły – wszystkie nasze preparaty zostały wyprodukowane na najnowszych zrobotyzowanych liniach produkcyjnych w Osaka. Nie oszczędzamy na jakości: produkujemy w Japonii nie tylko kremy, ale również opakowania.

3. Chcemy sprawić, aby japoński sposób pielęgnacji skóry był dostępny dla każdej kobiety. Robimy to nie tylko poprzez sprzedaż kosmetyków, ale również udostępnianie i przybliżanie naszym klientom japońskiej filozofii piękna. 

 4. Dążymy do innowacji. Laboratorium Shiawasedo jest jednym z najlepszych w opracowywaniu preparatów kosmetycznych do pielęgnacji skóry, wykorzystującym tylko współczesne technologie. Codziennie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań w kosmetologii i dermatologii. Wszystkie preparaty są tworzone zgodnie z najnowszymi japońskimi odkryciami i trendami w przemyśle kosmetycznym, pod ścisłą kontrolą naukową, co pozwala zwiększyć efektywność preparatów kosmetycznych. 

 

 

5. Szanujemy tradycję. Laboratorium Shiawasedo z dbałością odnosi się do tradycyjnej kosmetologii. W składach preparatów znajdują się retinol, witamina B3 i wyciąg z soi, będące jednymi z nielicznych składników, które według tradycyjnego japońskiego kanonu obiektywnej oceny efektywności mają działanie odmładzające. Wraz z innowacyjnymi składnikami drobnocząsteczkowymi najnowszej generacji, nasze kosmetyki zawierają tradycyjne japońskie składniki do pielęgnacji skóry, na przykład fermentowany wyciąg z wina ryżowego – sake, który posiada efekt przeciwstarzeniowy czy glikosfingolipidy z wyciągu z otrąb ryżowych i olej z otrąb ryżowych, które są uważane za jedne z najlepszych roślinnych składników nawilżających, bowiem dzięki swoim unikalnym właściwościom wiążą i zatrzymują wodę. 

Shiawasedo Polska

6. Nie przeprowadzamy testów na zwierzętach – jest to niezgodne z polityką firmy.

 

7. Dbamy o ekologię. Wszystkie roślinne wyciągi w preparatach kosmetycznych Shiawasedo odpowiadają światowym standardom jakości i nie szkodzą środowisku naturalnemu. Laboratorium dokładnie sortuje i przerabia odpady produkcyjne. 

 

8. Firma Shiawasedo posiada międzynarodowy certyfikat zgodności produkcji preparatów kosmetycznych iso - 22716 cosmetic good manufacturing practices (gmp). Przestrzeganie zasad gmp pozwala nam produkować preparaty najwyższej jak∫ci oraz jest obowiązkowym warunkiem wyjcśia na rynek międzynarodowy. 

 

Shiawasedo Polska

Kluczowe składniki do pielęgnacji skóry Shiawasedo

Shiawasedo zwiększa efektywność składników naturalnych za pomocą innowacyjnych biotechnologicznych komponentów, otwierając współczesną epokę pielęgnacji odmładzającej. Każdy z siedmiu podstawowych składników walczy z różnymi problemami starzejącej się skóry, głęboko oddziaływając na ich przyczyny.

 

 

Składniki identyczne strukturalnym elementom skóry.

 

Kwas hialuronowy, kolagen, elastyna, ceramidy, skwalan – to naturalne komponenty skóry. Zmiany związane z wiekiem, które zaczynają się po 25 roku życia, uszkodzenia skóry przez promieniowanie ultrafioletowe, nieprzyjazne środowisko, stres i inne czynniki prowadzą do stałego zmniejszania się syntezy tych komponentów. W związku z tym skóra traci wodę oraz elastyczność – starzeje się.

Uzupełnienie strukturalnych elementów skóry przy pomocy pielęgnacji kosmetycznej przyczynia się do utrzymania zdrowia i urody. 

Nasze kosmetyki zawierają skwalan, cztery rodzaje kwasu hialuronowego (hydrolizowany kwas hialuronowy, kros polimer hialuronianu sodu, acetylohialuronian sodu, hialuronian sodu), trzy rodzaje kolagenu (hydrolizowany kolagen, rozpuszczalny kolagen, sukcynoil atelokolagen), jeden rodzaj elastyny (hydrolizowana elastyna), cztery rodzaje ceramidów (ceramidy 1, 2, 3, 6ii).

Shiawasedo 3D Face Mask

Shiawasedo 3D face mask wielofunkcyjny preparat odżywiający, nawilżający, regenerujący i chroniący do wszystkich rodzajów skóry. Maska zawiera składniki, które aktywizują komórki skóry, przyśpieszają ich metabolizm i zapewniają bezpieczną i długofalową regenerację. Korzystamy z opatentowanej technologii, która daje możliwość produkowania ergonomicznych kształtów na bazie tkaniny, powtarzających trójwymiarowy kontur twarzy. 

Shiawasedo Essence

shiawasedo polska

Multiaktywna esencja do twarzy, głęboko nawilża i intensywnie odżywia skórę, wspiera regenerację jej funkcji życiowych i wypełnia ją świeżą energią.

Hydrolizowany kolagen i hydrolizowana elastyna w składzie esencji to drobnocząsteczkowe rodzaje tych substancji, które przenikają do skóry i regenerują jej elastyczność od wewnątrz, zapewniając wyjątkową jędrność skóry. W skład esencji wchodzą również fulereny – silniejsze i bardzo efektywne antyoksydanty, które walczą z wolnymi rodnikami o wiele skuteczniej niż zwykłe antyoksydanty (na przykład witaminy C i E). 

Shiawasedo essence
 
Niskocząsteczkowe ulepszone składniki
 
shiawasedo polska

Hydrolizowany kwas hialuronowy, hydrolizowany kolagen i hydrolizowana elastyna są drobnocząsteczkowymi składnikami, mogą więc przenikać przez przestrzeń międzykomórkową wewnątrz skóry, nawilżając ją i pomagając zachować elastyczność. 

shiawasedo polska

Kros polimer hialuronianu sodu (kwas hialuronowy 3D) jest modyfikowaną formułą kwa- su hialuronowego zapewniającą długofalowe nawilżenie. W odróżnieniu od zwykłych molekuł kwasu hialuronowego, połączonych w łańcuszek liniowy, molekuły kros polimeru hialuronianu sodu łączą się w trójwymiarową międzycząsteczkową strukturę, nazywaną również usieciowaniem wiązań międzycząsteczkowych. Trójwymiarowa międzycząsteczkowa struktura kros polimeru hialuronianu sodu mocniej utrzymuje molekuły i pozwala im powoli się uwalniać. Dzięki temu molekuły kwasu hialuronowego dłużej trzymają się w całości, nierozłączone na powierzchni skóry, co sprawia, że dłużej wiążą i utrzymują wodę. 

shiawasedo polska

Platyna wchodzi w skład preparatów w postaci substancji koloidalnej (jonizowanej), która pomaga w przywróceniu równowagi elektrolitu powierzchniowej warstwy skóry. Cząstki koloidalnej platyny mają potencjał powierzchniowy – 40 mv, który w przybliżeniu jest równy potencjałowi elektrycznemu ciała ludzkiego i zdrowej skóry. Ujemnie naładowane cząstki platyny działają jako dostawca elektronów, w wyniku czego na powierzchni skóry wytwarza się powłoka ochronna utrzymująca wodę.

shiawasedo polska

shiawasedo polska white serum

Shiawasedo White Serum

 

Pozwala europejskiej skórze osiągnąć idealną japońską biel. Walczy z hiperpigmentacją, ciemnymi plamami i zaczerwienieniami, poprawia blady, ziemisty kolor twarzy, wyrównuje tonację skóry. Glicyryzynian potasu jest antyoksydantem mającym silne działanie przeciwzapalne, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych. W preparatach kosmetycznych wybielających skórę przeciwdziała powstaniu plam pigmentacyjnych, które są wynikiem procesów zapalnych. Wyciąg z moreli japońskiej, wchodzący w skład formuły, przywraca przejrzystość i naturalny blask skóry oraz zapobiega glikacji białek, która nadaje skórze żółtawo-ziemisty kolor.

shiawasedo polska
shiawasedo polska shiawasedo polska
 
Antyoksydanty i składniki z efektem anti-aging
 
shiawasedo polska
shiawasedo polska

Fulereny to silne antyoksydanty, które walczą z wolnymi rodnikami efektywniej w porównaniu ze zwykłymi antyoksydantami, takimi jak witaminy C i E. Aby zniszczyć jeden wolny rodnik potrzeba jednej czą- steczki zwykłego antyoksydantu, która umierając łączy się z wolnym rodnikiem, tworząc nieszkodliwy związek. Cząsteczka fulerenu może zniszczyć kilka wolnych rodników, przy czym nie umiera i nie traci swoich właściwości.

shiawasedo polska shiawasedo polska

Witamina C, witamina E, olej Shea, wyciąg z grzybów Reishi, wyciąg z mleczka pszczelego i wyciąg z żeńszenia odżywiają skórę oraz chronią ją przed promieniowaniem UV, wysuszeniem, szkodliwym wpływem środowiska.

Wyciąg z szarotki – wyciąg roślinny pozyskiwany z kwiatów szarotki, posiadający niesamowite właściwości ochronne, dzięki którym ten kwiat potrafi przetrwać w surowym klimacie na szczytach Alp, pod mocno grzejącym słońcem o intensywnym promieniowaniu UV, w warunkach nagłych i częstych zmianach pogodowych, silnych wiatrów, śnienych nawałnic, niskiego ciśnienia atmosferycznego. Wyciąg z szarotki jest silnym antyoksydantem, chroni skórę od wolnych rodników, których wpływ jest jedną z głównych przyczyn starzenia. 

shiawasedo polska

 

 

shiawasedo polska

shiawasedo polska

shiawasedo polska eye cream

Shiawasedo Eye Cream

Stworzony specjalnie do delikatnej skóry pod oczami, krem odżywia skórę składnikami identycznymi do jej strukturalnych elementów (skwalan, kwas hialuronowy, kolagen, ceramidy), komponentami funkcjonalnymi (peptydami), komórkami macierzystymi roślin, witaminami, antyoksydantami i innymi składnikami o działaniu przeciwstarzeniowym. Dwa polimery pochodzenia roślinnego – wyciąg z ziarna owsa i wyciąg ze słodkich migdałów poprawiają kontur oka, czyniąc go bardziej wyraźnym, zapewniają natychmiastowy efekt liftingu, wypełniają i intensywnie wygładzają zmarszczki.

shiawasedo polska
shiawasedo polska

shiawasedo polska peptydy

shiawasedo polska peptydy

Peptydy

 

〉〉Palmitoil tetrapeptyd-7 – peptyd, który walczy ze stanami zapalnymi skóry i ich skutkami. Po 35 roku życia organizm człowieka zaczyna tworzyć dużą ilość mediatorów zapalnych – interleukin, co hamuje regenerację tkanek, prowadzi do zniszczenia macierzy pozakomórkowej, powstania zmarszczek i utraty sprężystości. Palmitoil tetrapeptyd-7 zmniejsza wytwarzanie interleukin, co pozwala zahamować stany zapalne i proces starzenia się skóry.

〉〉Dipeptyd diaminobutirol karboksylowego dioctanpeptyd o niskiej masie cząsteczkowej, oddziałuje podobnie do polipeptydu Waglerin 1, który hamuje przekaz impulsów nerwowych do mięśni, co rozluźnia mięśni mimiczne. Hamowanie przekazu impulsów nerwowych do receptorów mimicznych mięśni skóry przynosi efekt kosmetyczny podobny do botoksu, przekładając się na zmniejszenie zmarszczek mimicznych.

〉〉Palmitoil detrapeptyd-5 diaminobutirol hydroksytreonina i palmitoil detrapeptyd-5 diaminohydroksybutyrat to funkcjonalny kompleks peptydowy z dwóch rodzajów peptydów. Ma wpływ na najważniejsze białka granicy skórnonaskórkowej (dermal epidermal junction), zapewniające połączenie skóry z naskórkiem. Naruszenie tego połączenia prowadzi do powstania efektu wiotkości skóry. Kombinacja tych peptydów wpływa na wzmocnienie integralności strukturalnej skóry i zachowanie elastyczności.

shiawasedo polska micellar water

Shiawasedo Micellar Water

 

Woda micelarna delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, przewraca skórze świeżość i czystość. Sferyczne cząsteczki miceli otaczają i delikatnie usuwają resztki kosmetyków i wszystkie rodzaje zanieczyszczeń. Ekskluzywny zestaw wielu funkcjonalnych składników, wyciągów roślinnych i antyoksydantów utrzymuje skórę nawilżoną i elastyczną. Składnik aktywny – hydrolizowane białko łubinu białego – wpływa na syntezę białek i lipidów w górnej warstwie skóry, wzmacnia naturalną powłokę ochronną skóry, która może słabnąć pod wpływem innych preparatów kosmetycznych.

 

shiawasedo polskashiawasedo polska
shiawasedo polska cleansing foam shiawasedo polska cleansing foam

Shiawasedo Cleansing Foam

 

Pianka do mycia, która nawilża skórę, nie wysusza jej, delikatnie i dokładnie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Ulepszona formuła wzbogacona biotechnologicznymi składnikami, wyciągami roślinnymi i antyoksydantami wypełnia skórę energią. Kros polimer hialuronianu sodu zapewnia nawilżenie, a wyciąg z granatu stymuluje syntezę akwaporyny, białka odpowiadającego za naturalne krążenie wody w skórze.

 

Roślinne komórki macierzyste

shiawasedo polska

shiawasedo polska

shiawasedo polska komorki

Komórki macierzyste mogą transformować się w różnego rodzaju komórki. Dużym osiągnięciem w dziedzinie badań komórek macierzystych było otrzymanie w 2007 roku komórek ipsc (przez indukowaną pluripotencję komórek macierzystych) za co profesor japońskiego uniwersytetu kioto Shin’ya Yamanaka został nagrodzony noblem w 2012 roku. Wyniki badań komórek macierzystych, szczególnie istotne w medycynie regeneracyjnej, są aktywnie wykorzystywane w kosmetologii. 

shiawasedo polska komorki

 

Laboratorium Shiawasedo korzysta z roślinnych komórek macierzystych, które mają działanie przeciwstarzeniowe, polepszają funkcjonalność komórek macierzystych człowieka i są w stanie podtrzymywać naturalne zdrowie skóry. W skład preparatów kosmetycznych Shiawasedo wchodzi wyciąg komórek macierzystych z róży alpejskiej, który stymuluje komórki macierzyste skóry, chroni komórki przed utratą wody, wpływem promieniowania uv i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@unygroup.pl lub telefonicznie pod numerem 790818011.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Shiawasedo Polska

do góry

Azjatyckie kosmetyki Shiawasedo - japońskie kremy i maseczki

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl